Cztery strony www na zamówienie Krakowskiego Biura Festiwalowego, będące ogromną bazą informacji związanych z Krakowem i posiadające szeroki zakres funkcjonalny. Wszystkie cztery portale obsługiwane są przez wspólny system zarządzania treścią:


- krakow.travel - kompendium wiedzy o mieście, miejscach wartych odwiedzenia, najważniejszych zabytkach, muzeach, aktualnych wydarzeniach. Można tutaj znaleźć informacje na temat lokalizacji poszczególnych obiektów, zaplanować swój pobyt oraz skorzystać z gotowych propozycji wycieczek. Dostępne są różne podpowiedzi dotyczące zwiedzania: dla osób z dziećmi, pieszo, rowerem, na jeden lub kilka dni. Portal stworzony w siedmiu wersjach językowych. 
 
nominacja Mobile Trends Awards 2016
 
- karnet.krakow.pl - prezentuje bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych zarówno w Krakowie, jak i całej Małopolsce. Ogromna baza wydarzeń kulturalnych, posiadająca intuicyjną wyszukiwarkę, pozwala na stworzenie władnego kalendarza interesujących wydarzeń. Na stronie pojawiać się będą także aktualne wydania magazynu "Karnet" w wersji cyfrowej. Strona stworzona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.
 
- kidsinkrakow.pl - zupełnie nowy projekt Krakowskiego Biura Festiwalowego. Witryna prezentuje atrakcje dla najmłodszych i miejsca przyjazne dzieciom. Dzięki platformie, która jest w pełni zintegrowana z profilem na Facebooku, rodzice będą mogli dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają na ich pociechy w Krakowie, a intuicyjna mapa na stronie pozwoli szybko znaleźć pożądaną lokalizację. Strona działa w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

- infokrakow.pl - strona prezentuje szczegóły działalności sieci informacji miejskiej i dostępność biletów na wydarzenia kulturalne w poszczególnych punktach. Strona przygotowana w języku polskim i angielskim.